Projekt dlouhodobě finančně podporuje Olomoucký kraj a Statutární město Olomouc.Realizátorem a garantem projektu je
Pampaedie
škola zájmového vzdělávání, o. s.


IČ: 22884742
info@pampaedie.cz
Tel. 776 102 893

PŘIHLÁŠKA PAMPAEDIE PARTNEŘI DOKUMENTY KONTAKTY FOTOGALERIE HOME

Pampaedie - škola zájmového vzdělávání je projekt, jehož cílem je zkvalitnění, zastřešení a rozšíření nabídky zájmového vzdělávání v Olomouci a okolí. Ideovým východiskem je snaha zvýšit pocit kvality života v Olomouci. V rámci projektu byl realizován i výzkum, který zřetelně ukázal priority této specifické oblasti vzdělávání – např. zájem veřejnosti o poznání či nutnost zpřehlednění nabídky podobných aktivit. Za jeden z významných poznatků výzkumu považujeme chápání souvislosti nabídky zájmového vzdělávání se zvýšením subjektivního pocitu kvality života.

Aktivity projektu, které byly doposud realizovány v Univerzitou Palackého v Olomouci, od roku 2012 přešly do činnosti z. ú. Pampaedie. Naší snahou je nabídnout Vám možnost trávit smysluplně svůj volný čas.  

 

09.03.2015 Nabídka kurzů na jaro 2015
Nabídka kurzů na období jaro 2016 byla právě zveřejněna.  
04.03.2015 Krajina Hané a její paměť
Kurz Krajina Hané a její paměť připravujeme a do nabídky ho dodatečně zařadíme.  
04.03.2015 Leták s přehledem kurzů
Leták s přehledem kurzů ke stažení  
25.10.2014 Jóga proti bolestem očí - domluva nového termínu
Kurz Jóga proti bolestem očí je již obsazen. Vzhledem k velkému zájmu domlouváme další termín konání kurzu Jóga proti bolestem očí. O dalším termínu budeme všechny zájemce informovat. Děkujeme za pochopení.  
04.08.2012 Fotogalerie z kurzu Botanická zahrada UP v Olomouci jarním pohledem
Podívejte se na fotografie z kurzu Botanická zahrada UP v Olomouci jarním pohledem. Kurz proběhl v květnu 2012, pod vedením vedoucího Botanické zahrady UP, pana Mgr. Davida Cigánka.