Projekt dlouhodobě finančně podporuje Olomoucký kraj a Statutární město Olomouc.Realizátorem a garantem projektu je
Pampaedie
škola zájmového vzdělávání, o. s.


IČ: 22884742
info@pampaedie.cz
Tel. 776 102 893

PŘIHLÁŠKA PAMPAEDIE PARTNEŘI DOKUMENTY KONTAKTY FOTOGALERIE HOME

Pampaedie - škola zájmového vzdělávání je projekt, jehož cílem je zkvalitnění, zastřešení a rozšíření nabídky zájmového vzdělávání v Olomouci a okolí. Ideovým východiskem je snaha zvýšit pocit kvality života v Olomouci. V rámci projektu byl realizován i výzkum, který zřetelně ukázal priority této specifické oblasti vzdělávání – např. zájem veřejnosti o poznání či nutnost zpřehlednění nabídky podobných aktivit. Za jeden z významných poznatků výzkumu považujeme chápání souvislosti nabídky zájmového vzdělávání se zvýšením subjektivního pocitu kvality života.

Aktivity projektu, které byly doposud realizovány v Univerzitou Palackého v Olomouci, od roku 2012 přešly do činnosti z. ú. Pampaedie. Naší snahou je nabídnout Vám možnost trávit smysluplně svůj volný čas.  

 

Leták kurzu22.04.2008 Nabídka nového kurzu
Pampaedie ve spolupráci s dr. Lubomírem Holzerem připravila jednodenní kurz nazvaný Staň se bubnem, aneb jednodenní bubenická dílna. Kurz se koná 14. 6. 2008. 
05.03.2008 Již obsazené kurzy:
Točení na hrnčířském kruhu, Kresba, Aranžování rostlin II., Vaření pro radost II., Grafologie, Arteterapie, Základy rétoriky, Digitální fotografie, Dějiny výtvarného umění, Keramika a modelování III., Vitality jóga, Osm kusů brokátu, Výroba šperku, Kultura pití vína aneb je libo červený Müller?, Moderní svět a (bez) náboženství, Krajina Hané a její paměť, Hrajeme na didžeridu, Přijďte s námi vařit pivo!, Nebojte se práva. 
23.02.2008 Přidána další fotogalerie z kurzu Poznejte své město I.
Do fotogalerie byly přidány fotky z vycházky z návrší sv. Michala v rámci kurzu Poznejte své město I. (ze dne 22.2.2008). 
10.02.2008 Přidána fotogalerie z kurzu Vaření pro radost I.
 
08.02.2008 Přidána fotogalerie z kurzu Poznejte své město I.