Projekt dlouhodobě finančně podporuje Olomoucký kraj a Statutární město Olomouc.Realizátorem a garantem projektu je
Pampaedie
škola zájmového vzdělávání, o. s.


IČ: 22884742
info@pampaedie.cz
Tel. 776 102 893

PŘIHLÁŠKA PAMPAEDIE PARTNEŘI DOKUMENTY KONTAKTY FOTOGALERIE HOME

Aktuálně
20.04.2011 INFORMACE O KONÁNÍ KURZŮ V ROCE 2011

Důležité informace týkající se realizace kurzů v roce 2011 


Milí pampaedisté,

 

 

jak jsme Vás již informovali v průběhu minulých měsíců, možnost získání finanční podpory pro pampaedické kurzy se značně omezila. Finanční podporu od Olomouckého kraje jsme nakonec získali, ale pouze ve velmi omezené výši. Ostatním našim žádostem nebylo bohužel vyhověno. Informace o neschválení našich žádostí jsme se dozvěděli teprve na začátku tohoto měsíce, proto z organizačních důvodů již nemůžeme zrealizovat kurzy v období jaro 2011 (vzhledem k pokročilému termínu a vzhledem k tomu, že ještě čekáme na přidělení schválené částky, kterými zatím nedisponujeme).

 

S pomocí získané finanční podpory od Olomouckého kraje pro Vás připravíme kurzy v období podzim 2011 (září – listopad). V brzké době již začneme domlouvat s lektory další množství zajímavých kurzů, např. kreativní kurzy, kurzy z oblasti dějin umění a historie, přírodovědné kurzy, gastronomické kurzy, psychologické kurzy a mnoho dalších.


Leták s přehledem kurzů bude zkompletovaný v průběhu srpna a všem, které máme v naší databázi, ho rádi zašleme.

Noví zájemci, na které zatím nemáme kontakt, se na nás mohou obrátit prostřednictvím e-mailové adresy info@pampaedie.cz (stačí uvést Vaši e-mailovou adresu a informaci o tom, že máte zájem o zaslání nabídky kurzů). Poznačíme si na Vás kontakt a leták Vám ihned po zkompletování zašleme.

Přehled kurzů na podzim 2011 bude rovněž zveřejněn na našich webových stránkách www.pampaedie.cz.

 

Stále také pokračujeme v hledání možností, jak získat podporu pro naši činnost. Pokusíme se udělat vše pro to, aby tady Pampaedie byla a Vy jste tak mohli aktivně trávit svůj čas dle vlastního zájmu a chuti.

 

Předem děkujeme za pochopení a doufáme, že na nás nezapomenete a přijdete v rámci podzimních kurzů opět mezi nás. Těšíme se na Vás!

 

 

 S pozdravem a přáním hezkých jarních dnů,

 

Vítek Dočekal,

Jitka Hanáčková,

Hanka Bartoňková,

Martin Řehák