Projekt dlouhodobě finančně podporuje Olomoucký kraj a Statutární město Olomouc.Realizátorem a garantem projektu je
Pampaedie
škola zájmového vzdělávání, o. s.


IČ: 22884742
info@pampaedie.cz
Tel. 776 102 893

PŘIHLÁŠKA PAMPAEDIE PARTNEŘI DOKUMENTY KONTAKTY FOTOGALERIE HOME

Aktuálně
10.09.2008 Obsazenost kurzů:

Kliknutím na -více- u této aktuality se Vám otevře informace o tom, které kurzy jsou již obsazené a ve kterých jsou ještě nějaká volná místa. 


Pro velký zájem jsou v tuto chvíli již zcela obsazené tyto kurzy:

Digitální fotografie, Jak publikovat na internetu, Keramika a modelování, Točení na hrnčířském kruhu, Výroba šperku smaltováním, Pletení košíků z pedigu, Malba na hedvábí, Aranžování rostlin, Kresba, Vaření pro radost. Základy rétoriky aneb řečníkem se člověk stává, Dějiny výtvarného umění, O barvách aneb náš život s barvami, Grafologie, Obrazy z nevědomí - arteterapie, Vitality jóga, Osm kusů brokátu, Flexi-bar.

Aktuální informaci o obsazených kurzech najdete rovněž při otevření stránky s jednotlivými kurzy. V případě zájmu můžete vyplnit přihlášku i do již obsazeného kurzu, budeme Vám v něm držet místo pro případ, že by se někdo odhlásil.

Děkujeme za pochopení.

 


 Pár volných míst tedy ještě zůstává v těchto kurzech:

  • Fyzika ve zdravotnictví - lékařská přístrojová technika, aneb co to znamená, jak to pracuje a k čemu to je? (přednášky)
  • Rodinné divadlo - Historie a výroba loutek III.
  • Přijďte s námi vařit pivo! (historie a vaření piva)
  • Řečníkem se člověk stává...ale dá to práci (kurz je určen přednostně těm, kteří absolvovali základní kurz v rámci Pampaedie)
  • Krajina Hané a její paměť (série vlastivědných vycházek)
  • Přírodovědná témata I. - Reliéf České republiky (přednášky)
  • Hudba v obrazech, obrazy v hudbě aneb mimohudební inspirace v hudbě - Dějiny klasické hudby (přednášky doplněné o poslech hudby)